Знайдіть середнє арифметичне двох чисел, одне з яких дорівнює 5,8, а друге вдвічі біьше за перше.​


Ответы на вопрос

Отвечает Артюхова Оля.

Ответ:

8,7

Пошаговое объяснение:

(5,8+5,8*2):2=(5,8+11,6):2=17,4:2=8,7