Периметр прямокутника дорівнює 32,8 см, одна з його сторін в 3,1 рази менше за сусідню. Знайти

площу прямокутника ( с м 2 )

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Ксения.

Ответ:

49,6 см²

Пошаговое объяснение:

Нехай одна із сторін прямокутника дорівнює х, тоді друга дорівнює 3,1х

Периметр обчислюємо за формулою P=(a+b)*2

32,8=(x+3,1x)*2

4,1x=16,4

x=4

3,1x=4*3,1=12,4

S=a*b

S=12,4*4

S=49,6 см²