При якому значенні параметра m вектори ̅a(5;m-1;3), ̅b(m;3;3) перпендикулярні? Варіанти :


Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Янина.

Відповідь:

m= -3/4

Покрокове пояснення:

Вектори перпендикулярні, коли їх скалярний добуток рівен нулю.

̅a* ̅b=0

5*m+(m-1)*3+3*3=0

5m+3m-3+9=0

8m= -6

m=-6/8=-3/4