Довжина прямокутника дорівнює 9 см, а ширина на 3 см менша. Знайти периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Хамардюк Руслана.

Відповідь:

30см

Покрокове пояснення:

1) 9-3=6(см) - ширина прям.

2) P = 2(а+b), де а - довжина прям.; b - ширина прям.

   P = 2(9+6)=30(см)