РОЗВ'ЯЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЗАДАЧУ((( Мотоцикліст наздогоняє велосипедиста. Відстань між ними 23,4 км.

Швидкість мотоцикліста в 3,6 рази вища, ніж швидкість велосипедиста, і через 2/3 години він його наздожене. Знайти швидкості велосипедиста і мотоцикліста. БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!((((((((((((((((((((((((((((((((

Ответы на вопрос

Отвечает Дидычина Ира.

Нехай швидкість велосипедиста х км/год, тоді швидкість мотоцикліста 3,6х км/год.

Швидкість зближення 3,6х-х=2,6х км/год. Маємо рівняння:

23,4 : 2,6х = 2/3

70,2=5,2х

х=13,5

Швидкість велосипедиста 13,5 км/год, швидкість мотоцикліста 13,5*3,6=48,6 км/год.