Ара уясынын биринен 140кг екиншисинен 210кг бал жинады.барлык бал аркайысысы 7кг болатын ыдыстарга

куйылды .неше ыдыс кажет болды.

Ответы на вопрос

Отвечает Розайненко Ольга.

Ответ:

(140:7)+(210:7)=20+30=50

50ыдыс керек

Пошаговое объяснение: