Розв'яжіть рівняння.6(x-5)=4x+8 Допоможіть будь-ласка,буду вдячний!)


Ответы на вопрос

Отвечает Vachranev Nikita.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6(x-5)=4x+8

6х-30=4х+8

6х-4х=8+30

2х=38

х=38:2

х=19