МАштаб карти 1:500000 Визначте відстань на місцевості якщо на карті вона зображена твідрізком 18 см


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатенко Саша.

Ответ: 9 000 000

Пошаговое объяснение:

1см - 500 000

18см - х

х= 18×500 000=9 000 000

Отвечает Жуков Савелий.
18/х = 1/500000
х = 18 * 500000 / 1
х = 9000000 см
9000000 см = 90 км

Расстояние 90 км