Допоможіть вирішити рівняння -25-x=-17


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

-8

Пошаговое объяснение:

-25 - x = -17

-25 = -17+x

x = -25-(-17) = -25+17 = -8