Периметр прямокутника 16,4 см, причому його ширина на 2,2 см менша від довжини. Знайди площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P=2(a+b)

16,4:2=a+b

a+b=8,2

b-a=2,2

2b=10,4

b=10,4:2

b=5,2 см

a=8,2-b=8,2-5,2=3 см

S=ab=3*5,2=15,6 см²