За допомогою цифр 1,3,0 запиши найбільше та найменше трицифрове число. Знайди суму та різницю цих

чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Гутцайт Александр.

Ответ:

310

103

310+103=413

310-103=207

Отвечает Жариков Даня.

Пошаговое объяснение:

310 і 103

310+103=413

310-103=207