запиши число 90000 у вигляді добутку двох множників кожний з яких ділиться на 100.Розглянь усі

можливі варіанти​

Ответы на вопрос

Отвечает Бездетко Алексей.

Ответ:

90 000 = 100 * 900

90 000 = 300 * 300

Пошаговое объяснение:

90 000 = 2⁴*3²*5⁴ = (2²*5²) * (2²*3²*5²) = 100 * 900

90 000 = 2³*3²*5³ = (2²*5²*3)*(2²*5²*3)= 300*300