Запиши число 90000 у вигляді добутку двох множників, кожний з яких ділиться на 100. Розглянь усі

можливі варіанти.

Ответы на вопрос

Отвечает Кардаш Анастасія.

Ответ:

1) 90000 = 900 * 100

2) 90000 = 450 * 200

3) 90000 = 300 * 300

4) 90000 = 225 * 400

5) 90000 = 180 * 500

6) 90000 = 150 * 600

7) 90000 = 120 * 750

8) 90000 = 100 * 900

Це всі можливі варіанти, де обидва множники діляться на 100.