Обери варіант, у якому результат ділення 30:7 записано правильно ? 1) 2(ост.8)2) 4(ост.2)3)

5(ост.3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Таня.

Ответ:

2) 30÷7=4 остаток 2

7×4=28+2=30