ІV тоқсанға арналған тоқсандақ жиынтық бағалау 4 «А» сынып2.Теңдеуді шеш:(у - 249) * 25 4 9 222:

174 = 10 690) + 2301 : 177​

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Максим.

Ответ:

1)675-249=426

2)9222/174=53

3)25*426=10650

4)2301/177=13

5)10650-13=10637

Пошаговое объяснение: