Одне число більше другого в 1,5 рази(-ів), середнє арифметичне цих двох чисел дорівнює 47.Знайди

ці числа.Менше число дорівнює ?Більше число дорівнює ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Андрей.

Ответ:

Менше число дорівнює 37,6

Більше число дорівнює 56,4

Пошаговое объяснение:

Менше число дорівнює х ,більше число дорівнює 1,5х

(х+1,5х):2=47

2,5х=47*2

2,5х=94

х=94:2,5

х=37,6

1,5*37,6=56,4