Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному з двох пунктів, відстань між якими дорівнює

455 км, і зустрілися через 3,5 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 10 км/год. більша, ніж швидкість іншого.(2б.)

Ответы на вопрос

Отвечает Синкевичуте Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость 2-го автомобиля, км/ч.

3,5(x+10+x)=455    |×2/7

2x+10=130              |2

x+5=65

x=65-5=60 км/ч - скорость 2-го автомобиля.

60+10=70 км/ч - скорость 1-го автомобиля.