Перетвори до найменшого відношення цілих цисел 0,8:2,3=


Ответы на вопрос

Отвечает Тогузов Георгий.

_______________________

Готово!!Удачи)))


Отвечает Боталова Алёна.

Ответ:

8/23

Пошаговое объяснение:

8/10 : 23/10 = 8/10 × 10/23 = 8/23