На екскурсiю пойхали 170 учнiв . У 3 великi автобуси сiли по 30 учнiв в кожний, решта учнiв

розмiстилася в менших автобусахпо 20 чоловiк в кожному . Скiльки було менших автобусiв ?

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Антон.

Відповідь

4 менших автобуси

Покрокове пояснення: 3*30=90уч в великих автобусах

170-90=80уч в малих автобусах

80/20=4автобуси