Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 83,5. Два з цих чисел дорівнюють 80,7 та 89,4. Знайти

третє число.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Катя.

Ответ:

80,4

Пошаговое объяснение:

1) 80,7+89,4=170,1—сума двох чисел

2)83,5×3=250,5—сума усіх ччисел

3) 250,5-170,1=80,