З якою середньою швидкістю їхав автомобіль якщо за 2 години він подолав 150 км а за третю ще 60 км?


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

70 км/год

Пошаговое объяснение:

2+1=3 (год) затрачений час

150+60=210 (км) пройдений шлях

210:3=70 (км/год) середня швидкість