3. Яке зрівнянь не має розв'язків: а) x+y=-5; б) х2 – у° = -4;в) x1 + 5y= = 0; г) x2+y2 = 4?​


Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.

а) x + y = -5

x = -5 - y

б) x² - y⁰ = -4

x² = -4

x ≠ √-4

Не існує числа, яке б при множинні саме на себе дало би негативне число.

в) x² + 5y = 0

x² = -5y

x = ±√5y

г) x² - y² = 4

(x - y) (x + y) = 4

x² = 4 + y²

Відповідь: б.