У якій кількості води треба розчинити 300 гр солі, щоб одержати 5%-вий розчин?


Ответы на вопрос

Отвечает Чистяков Ярослав.

Ответ:

У 5,7 кг води

Пошаговое объяснение:

300г= 0,3 кг

0,3-5%

Х-100%

Х= 0,3*100:5= 6 кг- маса усього розчину

6-0,3= 5,7 кг- буде складати маса води у цьому розчині