8. З двох пунктів, відстань між якими 210 км вийшли одночасно назустріч один одному два

поїзда. Швидкість одного на 5 км/год більше швидкості другого. Знайдіть швидкість кожного поїзда, якщо вони зустрілися через 2 години.

Ответы на вопрос

Отвечает Денискин Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость 2-го поезда, км/ч.

2(x+5+x)=210

2x+5=210/2

2x=105-5

x=100/2=50 км/ч - скорость 2-го поезда.

50+5=55 км/ч - скорость 1-го поезда.