в оленки було 72грн.вона купила 8 зошитів, по 2грн кожний. а на кошти, що залишилось, купила

альбомів, по 14грн.кожний. скільки купила альбомів оленка

Ответы на вопрос

Отвечает Котельникова Вика.

Відповідь:

72-(8*2)= 72-16=56(грн)

56/14=4(альбоми)

Покрокове пояснення: