Спростити вираз 0,125а*а*80-2,7*а*0,01-1,373а+2,81 й обчислити його значення,якщо а=3,15


Ответы на вопрос

Отвечает Марукова Синя.

0,125a*a*80-2,7*a*0,01-1,373a+2,81=10a^2-2,7*a*0,01-1,373a+2,81=\\=10a^2-0.027a-1.373a+2.81=10a^2-1.4a+2.81

Если a=3.15

\displaystyle10*(3.15)^2-1.4*3.15+2.81=10*(\frac{63}{20} )^2-4.41+2.81=\\\\=10*\frac{3969}{100} -4.41+2.81=\frac{3969}{100} -4.41+2.81=\\\\=99.225-4.41+2.81=97.625\rightarrow97\frac{5}{8} \rightarrow\frac{781}{8}