Помогите решить задачу за 6 класс сыну,буду очень благодарна))) Олію перелили з діжки в три

бидони.У першому умистилося 3/10 усієї оліі,у другому 1/2,а у третьому на 6 литрів менше чем у першому. Скільки олії було в діжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Пивоварова Софья.

Ответ:

0.3х+0,5х+0,3х-6 =х

1,1х-х=6

0,1х=6

х=6/0,1=60

х=60л

Пошаговое объяснение:

Отвечает Яночкин Ян.

Ответ:

60 л

Пошаговое объяснение:

0,3х+0,5х+0,3х-6 =х

1,1х-х=6

0,1х=6

х=6/0,1=60

х=60л