ОЧЕНЬ СРОЧНО З двох міст відстань між якими 59.4 км , олночасно в одному напрямку виїхали

легковий автомобіль і автобус.Автобус їхав по переду зі швидкістю 61.8 км/год.Знайдіть швидкість легкового автомобіля якщо він наздогнав аітобус через 4.4 год після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Илья.

Ответ:

75,3 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость автомобиля, км/ч.

59,4÷(x-61,8)=4,4

x-61,8=594/44

x=27/2 +61,8=13,5+61,8=75,3 км/ч