Зі свіжих вишень одержують 15% сушених. Скільки сушених вишень одержать з 90 кг свіжих ???​


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

90:100*15=13,5(кг)-сушених

Отвечает Граур Милана.

Ответ:

(90*15)/100=13.5кг

Пошаговое объяснение: