Великий квадрат складається з чотирьох однакових прямокутників і маленького квадрата. Площа

великого квадрата 49 см², а довжина діагоналі АВ одного з прямокутників дорівнює 5 см. Яка площа маленького квадрата? А. 1 см²Б. 4 см²В. 9 см²Г. 16 см²Д. 25 см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмаков Саша.

Ответ:

Відповідь: А 1см, але це не точно

Пошаговое объяснение:

площа середнього квадрата, який складається з діагональ дорівнює 5*5=25 см.

49-25= 24 см , це площа чотирьох трикутників які не належать середньому квадрату

24/4= 6 см, площа одного трикутника,

площа малого квадрата

49-(6*8)= 1 см