Фвтомобіль рухався 3год зі швидкістю 71,2км/год і 2год зі швидкістю 68,4км/год. Знайдіть середню

швидкість руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Алена.

Відповідь:70,08 км/год

Покрокове пояснення:

3*71,2=213,6 км проїхав автомобіль за 3 год

2*68,4=136,8 км проїхав за 2 год

213,6+136,8=350,40 км проїхав автомобіль за 5 год (3+2)

Середня швидкість 359,40 : 5 = 70,08 км/год