помогите пожалуйста решить задачу з бочки видлили спочатку 0.6 литрив а потим 0.3 литра всиейи води

що була в ний спочатку писля чого в ний залишилось 80 литрив .скильки було в бочци спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Михаил.

Ответ:

80,9 літрів

Пошаговое объяснение: Спочатку в бочці було  Х літрів. х-0,6-0,3=80; х=80+0,6+0,3; х=80,9 літрів.