Перша сторона трикутника 18 см , друга 90% від першої , третя 70% від другої . Знайдіть периметр

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Насреева Алиса.

Ответ:

Т.к 1 стор.18см,то вторая 18*0.9=16.2см,а третья стор.16.2*0.7=11.34см

Р=18+16.2+11.34=45.54см