У ідальню привезли 7ящиків цибулі та 5 ящиків моркви.Маса всієі цибулі 49кг.Яка маса всієі

моркви,якщо ящик моркви на 2 кг важчий за ящик цибулі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Kazarin Gleb.

Ответ:

45 кг моркви

Пошаговое объяснение:

49/7=7(ящик цибулі)

7+2=9(ящик моркви)

9*5=45(усього моркви)

Отвечает Луців Іра.

Відповідь:

Покрокове пояснення: 1 ящик цибулі буде важити 49:7=7 кг.

Тоді один ящик моркви буде мати масу 7+2=9 Кг. 5*9=45 кг- маса всієї моркви