Ширина прямокутного паралетепіпеда дорівнює 3,6см,що становить9/25його довжини, а высота

становить42%довжини. Обчисліть об'єм паралетепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Хабарова Полина.

Ответ:

151,2 см кубічних.

Пошаговое объяснение:

1). 3,6:0,36=10(см)-Довжина паралелепіпеда.

2).10*0,42=4,2(см)-Висота паралелепіпеда.

3).3,6*10*4,2=151,2(см куб.)