Площа прямокутника 1440 см². Одна з його сторін 32 см. Знайти периметр прямокутника.Подкажите

пожалуста 5 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Воронін Саша.

Ответ:

45см, периметр-32+32+45+45=154см

Пошаговое объяснение:

1440/32=45(см)

Отвечает Шапенков Рома.

Ответ:

Друга сторона = 1440 / 32 = 45 см

Периметр = 2*(45 + 32) = 154 см