Розв’яжіть рівняння: (х : 72 + 8,24) • 14 = 241,36.


Ответы на вопрос

Отвечает Пескова Соня.

Ответ:

(1/72x+206/25)*14=6034/25

7/36x+2884/25=6034/25

175x+103824=217224

175x+103824=217224

175x=217224-103824

175x=113400

x=648

Пошаговое объяснение: