У прямокутному трикутнику один з катетів на 2 більший від іншого, а гіпотенуза дорівнює 10.

Укажіть рівняння, що відповідає умові задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Внук-Карпова Ариана.

Ответ:

(x+2)^{2} +x^{2} =100

Пошаговое объяснение:

за теоремою піфагора: a^{2} +b^{2} =c^{2}

Нехай а=x+2, b=x, а c=10, тоді

(x+2)^{2} +x^{2} =10^{2}

(x+2)^{2} +x^{2} =100