Знайти число b, якщо а=24,2, а середнє арифметричне число а і b дорівнює 36


Ответы на вопрос

Отвечает Sindukova Natasha.

Ответ:

48.7

Пошаговое объяснение:

(24.2+b)/2 = 36

24.2+b = 36*2

24.2+b = 72

b = 72-24.2

b = 48.7