Розвяжітьрівняння. x+2 по модулю×(-x+1)=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Гецман Анастасия.

Ответ:

 |x + 2|  \times ( - x + 1) = 0 \\ 1) |x + 2 |  = 0 \\ x =  - 2 \\ 2)( - x + 1) = 0 \\ x = 1

Пошаговое объяснение:

Надіюсь ти це мав на увазі?