Сума трьох доданків дорівнює 78.Перший додаток складає 80% від другого доданка і 40% від суми.

Знайди третій додаток.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чечнева Анна.

Ответ:

78×0,40=31,2 або 78×40/100=31,2 перший доданок

31,2÷80×100=39 другий доданок

78-(39+31,2)=7,8 третій доданок

Пошаговое объяснение: