Знайдіть скільки додатних членів у арифметичній прогресії: 38,31,24.........


Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Катя.

Ответ:

a1=38,a2=31

d=a2-a1=31-38=-7

an=a1+(n-1)d

38-7(n-1)>0

7(n-1)<38

n-1<5 3/7

n<6 3/7

n=6

Пошаговое объяснение: