Катер плив за течією річки 3,2 год і проти течії - 3,9год. Шлях,який катер пройшов проти течії,на

1,7км коротший, ніж шлях, що пройшов катер за течією. Знайдіть швидкість течії, якщо власна шввидкість катеро становила 28 км за год

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Мила.

Ответ:

3 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість течії-х км/ год, тоді швидкість катера за течією- 28+х, проти течії- 28-х. Шлях за течією- 3,2*(28+х), проти- 3,9*(28-х). Складемо рівняння:

3,2*(28+х)-3,9*(28-х)= 1,7

89,6+3,2х-109,2+3,9х= 1,7

7,1х-19,6= 1,7

7,1х= 1,7+19,6

7,1х= 21,3

Х= 21,3:7,1

Х = 3 км/год- швидкість течії