4.Орманда ағаштар өсті: үйеңкілер, қайыңдар, шыршалар, теректер. Қайыңдар 20%, теректер - 15%,

шыршалар - 35%, ал қалған 30% үйеңкілер. Ормандағы ағаштар үлестіруін дөңгелек диаграммада көрсетіңдер.

Ответы на вопрос

Отвечает Балашов Денис.

Ответ:

Шеңберде-360 градус

Барлық ағаштар-100%

1)360:100=3,6

2)3,6*20=72

3)3,6*15=54

4)3,6*35=126

5)3,6*30=108

P.s: хз как правильно писать, пользовалась переводчиком

P.s: қалай жазу керек екенін білмеймін, аудармашы пайдаланды