Орманшы 850га жерге ағаш отырғызды. Оның 60%-іне қайың,қалған жердің 70%-іне терек,одан қалған

жердің -сіне қарағай отырғызды.Соңында қалған жерге жеміс ағаштарын отырғызды.Жеміс ағаштары қанша ауданға отырғызылды?Көмек керек!!!35балл берем!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Самосадкина Арина.

(850/100) ×60=510га (қайың)

850-510=340

(340/100)×70=238га (терек)

340-238=102

(102/3)×2=68(қарағай )

102-68=34га (жеміс)