Тіло рухається за законом s(t)=t²-3t 1)Запишіть формулу для обчислення швидкості тіла2)У який

момент часу тіло зупиниться?СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Антон.

Ответ:

=================================

Пошаговое объяснение:

S(t)=t^2-3t\\1)U(t)=S'(t)=2t-3\\2)U(t)=0\\2t-3=0\\2t=3\\t=1,5(sek)