Пес, що біжить зі швидкістю 9 м/с масою 32 кг знизив швидкість бігу

до 6 м/с. Як змінилась його кінетична енергія і на скільки ? Відповідь: кінетична енергія  на  Дж.Відповісти!​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимюк Андрей.

Ответ:

e =  \frac{m {v}^{2} }{2}  \\ e1 =  \frac{32 \times 81}{2}  = 1296j

e2 =  \frac{32 \times 36}{2}  = 576j

зменшилася на 720 дж

P.s [j] в формуле это Дж.