Текшенің бір жағының ауданы 49 см.Текшенің көлемін табыңыз.


Ответы на вопрос

Отвечает Федюшкин Миша.

Ответ:49см2=7

V=a×a×a

V=a3

V=7×7×7=343см3

V=343см3

Пошаговое объяснение: