До 600 г 10% розчину солі добавили води і одержали 5% - й розчин солі. Яка маса утвореного розчину?

У відповідь записати тільки ціле число. Помогите пожалуйста решить

Ответы на вопрос

Отвечает Акула Вася.

Ответ:

300г

Пошаговое объяснение:

600г — 10%

x-? — 5%

x=600*5/10=3000/10=300г