Побудуй прямокутник, ширина якого 2 см, а довжина у 6 разів бідыша. Знайди площу цього

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Анастасия.

Ответ:

Ширина = 2 см

Довжина = 2*6 = 12 см

Р = (2+12)*2 = 28 см

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти площу прямокутника, треба помножити його ширину на довжину. Формула площі прямокутника: S = ab, де a і b – сторони прямокутника.

а=2 см

b=2*6=12 см

площа 2*12=24 см2